KONST / Litografier / Färglitografi 13903184
nr 1390 3184
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 30/290, "Vår stad". Bladets mått: 60x42, yttermått inklusive ram: 75x56 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:56:37
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann